W marcu rozpoczynamy przeprowadzkę

(dodano 2015.02.18)

Dobiegają końca prace wykończeniowe w obiekcie Centrum Naukowej Informacji Medycznej przy ul. Marcinkowskiego. Rozpoczęły się odbiory, a Biblioteka przygotowuje się do I etapu przeprowadzki, który rozpocznie się już w marcu.

Do czasu uruchomienia działalności w nowym obiekcie można spodziewać się pewnych czasowych ograniczeń w dostępie do zasobów oraz zmian w godzinach otwarcia. O wszystkich zmianach będziemy informować Państwa za pośrednictwem strony WWW Biblioteki, Gazety Uczelnianej i ogłoszeń rozmieszczonych na terenie obiektów przy ul. Parkowej.

I tak informujemy, że począwszy od 2 marca br., aż do odwołania, ulegną zmianie godziny pracy Wypożyczalni (ul. Parkowa 11), która będzie czynna:

- od poniedziałku do piątku w godz. 10-18,

- w soboty w godz. 9-14.

Funkcjonowanie Filii nr 3 (Biblioteki Wydziału Nauk o Zdrowiu) zostaje przedłużone do dnia 15 marca br.

Od 2 marca do 31 maja br. będą niedostępne dla czytelników następujące zasoby:

- czasopisma drukowane wydane do 2004 roku włącznie;

- książki z magazynów przy ul. Parkowej 11 (Wypożyczalnia) z zakresów sygnatur:

1-139 999, 305 000-306 811, 400 000-406 269.

Od 15 marca br. do odwołania będą również niedostępne książki z likwidowanej Filii nr 3 (Biblioteka Wydziału Nauk o Zdrowiu), włączane do księgozbiorów Biblioteki Głównej, od sygnatury WZP 1 do sygnatury WZP 9000.

Po zamknięciu Filii nr 3, książki tam wypożyczone należy zwracać w Wypożyczalni Biblioteki Głównej.