Struktura Biblioteki

Biblioteka Główna UM

50-368 Wrocław, ul. Marcinkowskiego 2-6,

tel. 71 784 19 00 (sekretariat)

fax: 71 784 19 31

 

Dyrektor

mgr Renata Sławińska, kustosz

tel. 71 784 19 01

renata.slawinska@umed.wroc.pl

 

Zastępca Dyrektora

mgr Teresa Trzcianowska-Grzywacz, kustosz

tel. 71 784 19 02

teresa.trzcianowska-grzywacz@umed.wroc.pl

 

Sekretariat

Halina Bandziak

tel. 71 784 19 00

bg@umed.wroc.pl

 

Oddział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów

kierownik - mgr Dominika Sidorska, bibliotekarz

tel. 71 784 19 07

dominika.sidorska@umed.wroc.pl

 

Samodzielne stanowisko koordynatora ds. wartości zbiorów

mgr Maria Kulińska – kustosz

tel. 71 784 19 08

maria.kulińska@umed.wroc.pl

 

Samodzielne stanowisko koordynatora ds. formatów i kartotek

mgr Małgorzata Kuczkowska – kustosz

tel. 71 784 19 10

malgorzata.kuczkowska@umed.wroc.pl

 

Oddział Udostępniania Zbiorów

kierownik – mgr Grażyna Budzińska, kustosz

tel. 71 784 19 20

grazyna.budzinska@umed.wroc.pl

mbibl@umed.wroc.pl (wypożyczenia międzybiblioteczne)

 

Samodzielne stanowisko koordynatora ds. organizacji i kontroli księgozbiorów

mgr Daniel Czeszek – st. bibliotekarz

tel. 71 784 19 14

daniel.czeszek@umed.wroc.pl

 

Wypożyczalnia:

tel. 71 784 19 24

wypozyczalnia@umed.wroc.pl

 

Sekcja Magazynów Bibliotecznych

Renata Chudzik, st. magazynier

tel. 71 784 19 26

renata.chudzik@umed.wroc.pl

 

Sekcja Systemów Informatycznych i Digitalizacji

tel. 71 784 19 14

mgr Daniel Czeszek – st. bibliotekarz

daniel.czeszek@u,med.wroc.pl

Michał Olczyk – mł. bibliotekarz

michal.olczyk@umed.wroc.pl

 

Oddział Informacji Naukowej i Bibliografii

kierownik – mgr Monika Górska – kustosz

tel. 71 784 19 03

monika.gorska@umed.wroc.pl

 

Informacja naukowa i bibliometria:

tel. 71 784 19 25

informacja.naukowa@umed.wroc.pl

 

Bibliografia

tel. 71 784 19 03

bibliografia@umed.wroc.pl

 

Oddział Zbiorów Specjalnych

kierownik - dr Jan Dąbrowski, kustosz

tel. 71 784 19 30

jan.dabrowski@umed.wroc.pl 

 

Filie Biblioteki Głównej UM


Filia nr 1

ul. Borowska 211                        

kierownik - mgr Halina Statkiewicz, kustosz

tel. 71 784 03 51

halina.statkiewicz@umed.wroc.pl

 

Filia nr 2

ul. Krakowska 26                  

kierownik - mgr Mariola Abkowicz, kustosz                  

tel. 71 784 02 64 

mariola.abkowicz@umed.wroc.pl