2019.03.29 - MedOne

Zapraszamy do skorzystania z dostępu testowego do dwóch kolekcji wydawnictwa Thieme.

2019.03.28 - Szkolenia Web of Science

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach organizowanych przez Web of Science Group.

2019.03.29 - Ankieta podsumowująca projekt Mendeley Institutional Edition w UMW

Za nami ponad trzy lata działalności w ramach projektu Mendeley Institutional Edition w UMW i w związku z tym chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w elektronicznej ankiecie podsumowującej ten etap projektu.

2019.03.19 - Otwarte dane badawcze - przygotowanie do wdrożenia Polskiej Platformy Medycznej

Realizując zalecenia MNiSW oraz KE w sprawie otwierania zasobów nauki, nasza Uczelnia przyjęła w 2018 roku wspólną Politykę Otwartości.

2019.03.01 - Isabel

Zapraszamy do skorzystania z dostępu testowego do bazy Isabel. Jest to źródło z zakresu medycyny opartej na dowodach.