Ankieta podsumowująca projekt Mendeley Institutional Edition w UMW

(dodano 2019.03.29)

Za nami ponad trzy lata działalności w ramach projektu Mendeley Institutional Edition w UMW i w związku z tym chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w elektronicznej ankiecie podsumowującej ten etap projektu. Ankieta jest anonimowa i skierowana do pracowników, doktorantów i studentów UMW, którzy korzystają lub korzystali z programu Mendeley, jak również do osób, które brały udział w szkoleniach z obsługi programu Mendeley organizowanych przez Bibliotekę Główną UMW od 2016 r.

Celem ankiety jest zbadanie poziomu wykorzystania programu Mendeley zarówno w procesie kształcenia jak i pracy naukowej, a także zebranie opinii na temat szkoleń na potrzeby oceny ich jakości i przydatności.

Informacje, które zostaną podane w ankiecie, posłużą jako wskazówki do podniesienia poziomu jakości przyszłych szkoleń z obsługi programu Mendeley, a także innych usług o podobnej tematyce oferowanych przez Bibliotekę Główną UMW.